نظر بازدیدکنندگان گالری

اینجا می‌توانید نظر بازدیدکنندگان گالری را بخوانید. اگر دوست داشتید نظرتان ثبت شود می‌توانید در گالری در قسمت دفترچه‌یادداشت نظرتان را ثبت کنید.

مهدی
این که پیش از هرچیز، پیش از دست یابی به رنگ ها و ملیون ها پیکسل در جیبت، در ذهنت مالکیت سقفی ماده زدایی شده در خیابان فلسطین جنبیده تا مخلوقات خودت و دیگران را به نمایش بگذاری از همه چیز جذاب ترست.

جادی
به نظرم خیلی خوب بود. ایده باحال و اجرای خوب.

مصطفا
فکر می کنم برای امثال من عالیه که توی گالری ها گیج میشن و از چیزی سر در نمیارن. می تونن توی خونه شون گیج بشن و کمتر خجالت بکشن و بیشتر لذت ببرن و هم یاد بگیرن :))

هستی
تجربه‌ای ناب برای منِ بیننده. انگار در محیط بازی فکری اندوخته هنری هم جذب کرده باشی. گالری‌ای دلچسب بدون این که لازم باشد ادا در بیاوری و خودت را مناسب گالری گردی چیتان پیتان کنی. هیچ حدسی نمی‌زنم برای بقیه‌ی سال چطور میخواهد ما را شگفت زده کند اما همین که در خانه نشسته باشی و بتوانی گالری‌ای را بدون این که مجبور باشی از صندلی برخیزی دید بزنی و روی هر اثر هرچقدر خواستی زمان بگذاری کافی نیست؟
کافه هم که دارد، حالا دهانت را تر نمیکند ولی با حاضرین گپ می‌زنی، تازه اگر دلت خواست. منتظرم نمایشگاه‌های بعدی و اتاق‌های بیشتری را ازین گالری خوش مسیر بگردم.

Jennifer
DEAR SABA’S FRIEND, YOUR SHOW IS COOL. I LIKE THE BATHROOM AND THE JAPANESE TOILET. YOUR MOTHER IS NICE TO SEND YOU FLOWERS ALL THIS WAY INTO CYBERSPACE