باغچه‌ی گوجه‌فرنگی‌های ماده‌زدایی شده

امیدوارم گشت و گذار در گالری خوش گذشته باشد. همانطور که احتمالن دقت کرده‌اید، گالری از بیش از ۵۰ فریم تشکیل شده که هرکدام جدا جدا طراحی و تصویر شده‌اند. این شامل زمان زیادی برای طراحی و ایده‌پردازی بعلاوه‌ی اجرا و پیاده‌سازی می‌شود. از طرفی ارتباط میان فریم‌ها از نظر تجربه‌ی کاربری اهمیت زیادی دارد که خود آن نیازمند آزمون و خطای مداوم است. همچنین نیروی فنی قابل‌توجهی صرف عملی شدن ایده‌ها می‌شود.

نمایشگاه حال حاضر توسط امین معظمی طراحی شده ولی هر بار که هنرمند متفاوتی در گالری صفر نمایشگاه بگذارد تمام این ۵۰ فریم، یا حتی بیشتر، باید توسط هنرمند میزبان بعدی با توجه به فرم هنری و ایده‌های او باز طراحی شوند. طراحی و اجرای ۵۰ فریم انرژی و زمان زیادی از هنرمند می‌گیرد و در مقابل به وی اجازه می‌دهد خلاقیتش را به هرجا که دوست داشت ببرد و هیچ محدودیتی را در ذهنش تصور نکند. در ازای این انرژی و زمان اولیه گالری صفر به هنرمند میزبان خود دستمزد می‌دهد. این یعنی هر نمایشگاه قبل از برگزاری باید میزان مشخصی حمایت مالی جمع‌آوری کند. این هزینه از سود حاصل از فروش بلیت جداست؛ زیرا درآمد حاصل از فروش بلیت مربوط به آثار نمایش داده شده در نمایشگاه هستند و میان گالری و هنرمند تقسیم می‌شوند.
گالری صفر امیدوار است که بتواند این ایده را اجرا کند و برای اجرا کردن آن اقدام به کاشتن و فروش گوجه‌فرنگی ماده‌زدایی شده در حیاط پشتی‌اش کرده است. این گوجه‌ها توسط اداره‌کنندگان و هنرمندان گالری کاشته و نگهداری می‌شوند و غذای روح شما هستند. شما بعد از خرید آن‌ها احساس رضایت بسیار زیادی از خرید خود خواهید داشت؛ چون با هزینه‌ی بسیار کم به واقعی شدن یک رویا، یعنی نمایشگاه بعدی و نمایشگاه‌های بعدی گالری صفر کمک می‌کنید.

نمایشگاه بعدی گالری صفر:


بعلاوه بعد از خرید گوجه فرنگی یک کاتالوگ برایتان فرستاده می‌شود که در آن می‌توانید نحوه‌ی درست کردن املت ماده‌زدایی شده، رب گوجه‌فرنگی ماده‌زدایی شده، سوپ گوجه‌ی ماده‌زدایی شده و گوجه‌سبز ماده‌زدایی شده را مطالعه کنید.
اگر در این مورد سوالی داشتید می‌توانید از طریق پشتیبانی با ما درمیان بگذارید. می‌توانید از پنجره‌ی پایین از نمایشگاه بعدی گالری صفر حمایت کنید.

باغچه‌ی گوجه‌فرنگی کوچه

از نو Ɔ Refresh